Multimedia

Galeria

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć na miniaturkę zdjęcia!

czwartek, 23 styczeń 2020

Kto kandydatem lewicy na Prezydenta?

W Warszawie odbyło się zorganizowane przez Unię Pracy spotkanie konsultacyjne n/t "Kto kandydatem całej polskiej lewicy na prezydenta RP ?". W spotkaniu wzięli udział reprezentanci pozaparlamentarnej lewicy - partii politycznych, stowarzyszeń i ruchów społecznych.
Dwa dni wcześniej Triumwirat (SLD , Wiosna i Razem) ogłosił w Słupsku R. Biedronia swoim kandydatem na prezydenta, nie rozmawiając z pozostałą częścią lewicy pozaparlamentarnej. Zebrani byli zgodni, że łączy nas pogląd, by Andrzej Duda - mierny prezydent nie kompromitował Polski przez kolejne 5 lat.
Więcej kandydatów startujących zmniejszy jego szansę na uzyskanie już w pierwszej turze 51% poparcia. Zebrani nie zgodzili się też na wykluczenie ich przez Czarzastego, Biedronia i Zandberga z głównego nurtu lewicowego życia politycznego. - Nie jesteśmy lewicą WYKLĘTĄ. Nie jesteśmy lewicą gorszego sortu! Czasu do wyborów jest coraz mniej. Czy LEWICA POZAPARLAMENTARNA wystawi swojego kandydata ?Na pewno nie damy się spacyfikować! Wkrótce zapadną decyzje !

czwartek, 23 styczeń 2020