+++Slideshow+++

  • Poznaj nas bliżej!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wanda Nowicka - kandydat na Prezydenta

Dnia 21 lutego 2015 r. odbyła się w Warszawie Konwencja Programowa Unii Pracy. Przyjęto nowy program partii opracowany przez Radę Programową UP.

Gościem specjalnym Konwencji była Wanda Nowicka - wicemarszałkini Sejmu, która ogłosiła swój start w wyborach prezydenckich. Hasło lewica uległo osłabieniu i degradacji, ale my nie pozwolimy na to, by ta sytuacja nadal postępowała - powiedziała Wanda Nowicka. Na konwencji Unii Pracy wicemarszałkini Sejmu ogłosiła, że będzie kandydować w wyborach na prezydenta. Nowicka zaznaczyła, że jej "diagnoza lewicy jest bardzo krytyczna".

 

Zdaniem wicemarszałkini Sejmu na lewicy można obserwować "wyciek grup i grupek nierzadko podzielonych i skłóconych ze sobą". - Jedyna skuteczna droga wyjścia z impasu wydaje się być dziś poza zasięgiem. A tą drogą jest jedność i współpraca. Nie ma wrogów na lewicy - mówiła Nowicka w Warszawie.

Kandydatka na prezydenta wezwała do "odpowiedzialności, zjednoczenia i współpracy". - Dotychczasowe próby tworzenia "nowej lewicy" doprowadziły do głębszych podziałów. Dlatego jeszcze raz musimy rozpocząć budowę nowego projektu ponad podziałami. Projektu, który będzie łączył a nie dzielił - podkreśliła Nowicka.

Wicemarszałkini Sejmu Wanda Nowicka ogłosiła, że wystartuje w wyborach prezydenckich z poparciem Unii Pracy. Partia na sobotniej konwencji poparła kandydaturę Wandy Nowickiej.

 

źródło: Onet.pl

Facebook

Jesteśmy członkami:

 

 

Chcesz zostać członkiem Unii Pracy? - Skontaktuj się z nami!

Giedymin Wróblewski - dyrektor Biura Krajowego UP
tel: +48 602 284 432
e-mail: uniapracy.org@wp.pl

Elżbieta Zakrzewska - przewodnicząca Rady Krajowej UP
tel: +48 600 334 611

e-mail: elzbieta_zakrzewska@interia.pl

Lewicowe Media

 

 

Twitter

Register at Bookmaker William Hill