• Poznaj nas bliżej!

    Poznaj nas bliżej!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Od 40-tu lat jestem mieszkańcem Koszalina i zrobię wszystko, żeby nasz Region nie był marginalizowany.
Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej i Akademii Sztabu Generalnego WP. Przez 25 lat byłem wykładowcą w Wyższej Szkole oficerskiej Wojsk Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie.
Byłem senatorem RP V kadencji. Pomogłem setkom osób i wielu gminom w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji życiowych i społecznych. Byłem jednym z głównych orędowników walki o Województwo Środkowopomorskie. Mam również doświadczenia samorządowe - byłem radnym Rady Miejskiej w Koszalinie.
Pracuję społecznie jako wiceprezes  Zarządu  Rejonowego  Związku Żołnierzy Wojska Polskiego oraz członek Rady Okręgowej Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.  Czynnie wspieram stowarzyszenia osób niepełnosprawnych. Jestem przewodniczącym  Unii Pracy Okręgu Koszalińskiego.


Nie godzę się z  narastającym rozwarstwieniem społecznym, brakiem perspektyw dla młodych ludzi, kulejącą służbą zdrowia, biedą wśród znacznej części rodzin i większości emerytów. Nie godzę się z  arogancją i nieudolnością władzy, marnotrawstwem środków publicznych  oraz totalnym zawłaszczeniem państwa przez dwie partie prawicowe: PO i PiS. Opowiadam się za  zmniejszeniem nierówności dochodowych i  sprawiedliwszym podziałem dochodu narodowego. Mam wystarczająco dużo zapału i energii do  naprawiania aktualnej rzeczywistości i eliminowania z naszego życia wielu absurdów. Dosyć kłótni i ” wojen na górze ”.   Wybierzmy przyszłość !Jeżeli chcesz żyć w normalnym, rozwijającym się, europejskim kraju, postaw na :  uczciwość,  odpowiedzialność,  kompetencje  i doświadczenie. Grzegorz Andrzej  NISKI –  KKW Zjednoczona Lewica - SLD-TR-PPS-UP-Zieloni. Dziękuję za Twój głos,  lista poselska nr …. , pozycja 4.